Bizde dede mesleğidir; Ağaç…
1970’lerde faaliyetine başlayan firmamız yaşam alanlarımızın vazgeçilmez objeleri olan orman ürünlerini dünden bugüne, 3. Kuşak olarak DOORKAP markası altında sizlere sunmaktadır.

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Geçmişten aldığımız ilham ve seneler içinde edindiğimiz tecrübe ile, yaşamınızı sürdürdüğünüz alanlara değer katacak kaliteli ve uygun ürünleri günümüzün dizayn ve yenilikleri ile birleştirerek projelerinizde yer almayı hedefliyoruz.

Sizin için özenle seçmiş olduğumuz Kapı, Mutfak, Banyo, Parke, Dış Cephe ve Ev Dekorasyonu ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize ulaştırmakla birlikte, bugün geldiğimiz noktada özel tasarım ürünlerimizi yurtdışına da ihraç etmekteyiz.

Katalog ürünlerimizin dışında, hayallerinizi de gerçekleştiriyoruz. Hayal ettiğiniz tasarımları bizlerle paylaştığınız takdirde mimarlarımız ile birlikte özel çizim programlarıyla istediğiniz tasarımları gerçekleştiriyoruz,

DOORKAP ile yaşam alanlarınızı güzelleştirin.

Kapı modellerimiz arasından Premium, Exclusive, Klas ve Eco serilerimizden zevkinize en uygun olanı seçebilir, en modern kapılar ile evinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Dış cephe ve alanlarınızda deck ve parke olmak üzere ileri teknoloji üretimle elde edilen renk ve model alternatiflerin bulunduğu ahşap malzeme parkelerimizi ise uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilir, yaşam alanlarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.